Strona Główna
Grono Pedagogiczne
Patron
Galerie
Pedagog
Kontakt
 

Wydarzenia, aktualności!!!

dodano: 8.04.2009

Kolejne sukcesy naszych uczniów!!!

22 stycznia 2009 roku w Lesznie miało miejsce posiedzenia Sądu Konkursowego Ligi Ochrony Przyrody Zarządu Okręgu w Lesznie oceniającego prace konkursowe pod hasłem "Mój Las".
Na konkurs przysłano ogółem 185 prac konkursowych z 37 szkół z tego przypadało na:
- kategorię I - młodzież szkół podstawowych 7 - 10 lat: 34 prace,
- kategorię II - młodzież szkół ponadpodstawowych 11 - 12 lat: 43 prace,
- kategorię III - młodzież gimnazjalna 13 - 15 lat: 67 prac,
- kategorię IV - młodzież szkół ponadgimnazjalnych: 41 prac.

W wyniku szczegółowego przeglądu wszystkich prac konkursowych Sąd Konkursowy ustalił kolejność miejsc honorując i wyróżniając prace naszych uczniów:

- w kategorii I
I nagroda - Ania Rudowiecka i Kacper Sawicki z klasy IIa,
II nagroda - Jakub Jędryczka z klasy IIb i Dominika Jędryczka z klasy III,

Wyróżnienia: Ilona Knuła i Magdalena Połczyk z klasy IIa oraz
Anna Kluczyńska i Karolina Ziobroniewicz także z klasy IIb.

- w kategorii II
Wyróżnienie: Anita Brzoza oraz Agata Siedlarz z klasy VI.

Prace z kategorii I - I i II nagroda zostały przesłana do drugiego etapu konkursu na szczeblu centralnym i tu spotkał nas kolejny zaszczyt ponieważ prace naszych uczniów: Dominiki Jędryczki i Jakuba Jędryczki zostały uhonorowane II nagrodą konkursu ogólnopolskiego.
Rozdanie nagród nastąpi 20 maja 2009 roku.
Wszystkim uczestnikom, nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy serdecznie!!!

....kliknij aby powiększyć...


dodano: 8.04.2009

6 - latku witaj w szkole!!!

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych rodziców edukacją swoich dzieci do lektury treści strony ministerialnej na temat edukacji 6 - latków.

Więcej na stronie ministerialnej...


dodano: 2.04.2009

Kolejny koncert charytatywny za nami!!!

W niedzielę 29 III w sali wiejskiej w Ślubowie po raz kolejny odbył się KONCERT CHARYTATYWNY pod hasłem: "Każdy może pomóc". Impreza w tym roku zgromadziła liczną publiczność. Tradycyjnie w programie znalazły się występy artystyczne uczniów ("Grzyby" - inscenizacja wiersza J. Brzechwy w wykonaniu kl. II b., występ kółka teatralnego z inscenizacją "Co się na tej wsi porobiło", popisy wokalne uczniów naszej szkoły oraz Prywatnego Studium Muzycznego. Już po raz kolejny zaprezentowali się nauczyciele, tym razem w przedstawieniu baśni Andersena "Świniopas".
Rodzice z Rady Rodziców prowadzili kawiarenkę z pysznymi wypiekami i gorącymi napojami. Jako, że to okres przedświąteczny można było zaopatrzyć się w palmy, stroiki, pisanki, baranki. Wszystkie te cuda wykonały p. Agnieszka Jędryczka oraz nauczycielki przedszkola. Podczas koncertu odbywały się licytacje przedmiotów podarowanych przez sponsorów oraz przyjaciół szkoły. Zbierano też pieniądze do puszek.
Koncerty w Ślubowie mają na celu zgromadzenie środków finansowych dla ludzi potrzebujących pomocy. W tym roku udało nam się zebrać rekordową sumę 6.000 zł. Bardzo dziękujemy za Państwa hojność, zrozumienie i uczestnictwo w Koncercie. Bez Państwa pomocy nic by się nie udało. Teraz myślimy już o następnym koncercie.

Koncert Charytatywny w fotografii...

MENU
© T.F. ; Design by Szablony.Maniak.Pl.